وکیوم فرمینگ سرافرازان

درباره ما

صنایع وکیوم فرمینگ سرافرازان

با سرافرازان، بسته بندی محصولاتتان را متحول کنید!

وکیوم فرمینگ سرافرازان با سابقه بیش از ۱۸ سال در زمینه تولید بسته بندی وکیوم فرمینگ، قطعات وکیوم فرمینگ، ساخت دستگاه های وکیوم فرمینگ و ارائه خدمات جانبی، به عنوان یکی از پیشگامان و نام‌های برتر این صنعت در ایران شناخته می‌شود.

این مجموعه در سال ۱۳۸۵ توسط آقای مهندس مهدی دانه‌زن، با هدف ارائه خدمات و محصولات با کیفیت در حوزه وکیوم فرمینگ به مشتریان در صنایع مختلف، تاسیس شد.

تیم مجرب و متخصص سرافرازان متشکل از مهندسین، طراحان، کارشناسان فنی و اپراتورهای ماهر، همواره در تلاش هستند تا با استفاده از تجهیزات مدرن، مواد اولیه مرغوب و دانش روز دنیا، بهترین محصولات و خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

خدمات ما شامل: تولید انواع بسته بندی وکیوم فرمینگ(بلیستر پرسی، بلیستر بین‌کارتی، هایفرکانس، کشویی، صدفی، استند محصول، استند جعبه‌ای، اسکین)، تولید جعبه‌های طلقی دایکات، تولید قطعات وکیوم فرمینگ، طراحی و ساخت قالب CNC، ساخت دستگاه‌های وکیوم فرمینگ و راه اندازی خط تولید وکیوم فرمینگ می‌شود.

ماموریت، چشم انداز و ارزش‌ها

مأموریت ما در سرافرازان، ارائه خدمات و محصولات باکیفیت با قیمتی مناسب به مشتریان و رضایت کامل آنها است.

چشم انداز ما این است که به برند برتر و پیشرو در صنعت وکیوم فرمینگ ایران تبدیل شویم و خدمات خود را به سایر کشورهای منطقه نیز ارائه دهیم.

ارزش های بنیادی و اعتقادات محوری ما در سرافرازان عبارتند از:

فرم درخواست خدمات